Programlar

“Atölye Programlarımız”

Mindfulness Temelli Çocuk Yogası

Mindfullness Temelli Çocuk Yogasının temel amacı, çocukların iç huzurunu, özgüvenini artırmak ve duygusal zorluklarla başa çıkmalarına yardımcı olmaktır.

Psikodrama

Psikodrama, çocukların iç dünyalarını ifade etmelerine, duygusal deneyimlerini anlamalarına ve bu duygusal deneyimleriyle başa çıkmalarına olanak tanır. 

Resim

Çocukların fiziksel, bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimini destekleyen birçok fayda sağlar. Bu sanatsal etkinlik, çocukların gelişimini desteklerken eğlenceli ve keyifli bir deneyim sunar. 

P4C Çocuklar İçin Felsefe

Çocukların eleştirel düşünme, mantık yürütme, soru sorma ve kavramları anlama gibi temel felsefi becerileri öğrenmelerine yardımcı olurken, çocukları düşünmeye ve merak duymaya teşvik eder.

Zeka Oyunları

Çocuklar için zekâ oyunları, zihinsel gelişimlerini desteklerken aynı zamanda öğrenmeyi eğlenceli ve etkileşimli hale getirir. Bu tür oyunlar problem çözme, mantık yürütme, hafıza, dikkat, dil becerileri gibi zihinsel süreçleri destekleyerek beyin egzersizi yapmayı amaçlar.

Keşif

Çocuklar için keşif dersleri, merak duygularını canlı tutarak, öğrenmeye olan ilgilerini ve katılımlarını artıran önemli bir eğitim aracıdır. Bu dersler çocukların bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunur.

El Beceri Atölyesi

Çocukların yaratıcılığını, motor becerilerini, sosyal etkileşimlerini ve özgüvenlerini geliştirirken, aynı zamanda eğlenceli ve keyifli bir öğrenme deneyimi sunar.

Seramik

Çocuklar için seramik atölyesi, el becerilerini geliştirirken yaratıcılığı teşvik eden, duygusal rahatlama sağlayan ve sosyal etkileşimi destekleyen önemli bir etkinliktir.

Yaşam Beceri Atölyesi

Çocukların günlük yaşamda daha başarılı, bağımsız ve kendine güvenen özgüvenli ve sorumlu bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunur ve onları geleceğe hazırlar.

Sosyal Beceriler

Çocukların etkili iletişim, empati ve problem çözme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Bu atölyeler, çocukların sosyal etkileşimlerini güçlendirirken, sosyal yaşamda başarılı bir şekilde yer almalarını sağlar.

Proje Çalışmaları

Proje çalışmaları, çocukların aktif öğrenme deneyimleri yaşamalarına ve öğrenmeye katılımlarını artırmalarına, eleştirel düşünme, problem çözme, araştırma ve iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Müzik

Müzik, çocukların zihinsel, dil, duygusal, sosyal ve motor becerilerini geliştirirken, özgüvenlerini artırır ve kültürel farkındalıklarını geliştirir. İlgi alanlarına göre eğitim alan çocuklar çok yönlü gelişirler.

Bilim & Deneyler

Deneyler, çocuklara öğrenme sürecinde aktif katılım sağlayarak, bilgiyi keşfetme ve somut deneyimler yaşama fırsatı sunar. Bilgiye karşı meraklarını canlı tutmalarına yardımcı olur.

Mutfak Atölyesi

Çocukların yemek pişirme ve hazırlama süreçlerine katılımını teşvik eder ve bu süreçte bilişsel, motor, sosyal ve duygusal beceriler gelişirken, beslenme bilinci ve mutfak sanatlarını keşfetmelerini sağlar.

Nezaket ve Görgü

Çocukların kişisel ve sosyal gelişimleri için oldukça önemli bir katkı sağlar. Bu atölye, çocuklara toplum içinde saygılı, anlayışlı ve nazik bireyler olmaları için gerekli davranışları öğretir.

Bahçe Etkinlikleri

Bahçe etkinlikleri, çocukların doğayla bağlantı kurmalarına ve açık hava ortamında öğrenmelerine olanak tanır. Bahçe ortamı, çocukların stresi azaltmasına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine katkı sağlar.

Serbest Zaman

Serbest Zaman çocukların planlı etkinlikler dışında kendi istedikleri şekilde vakit geçirmelerine, kendi ilgi alanlarını keşfetmelerine, özgüvenlerini artırmalarına ve bağımsızlık duygularını güçlendirmelerine katkı sağlar.

Konsept Partileri

Konsept partileri, belirli bir tema veya konsept etrafında düzenlenen çocuklar için çok eğlenceli etkinliklerdir. Çocukların keyifle bir araya gelmelerine ve hep beraber sosyal becerilerini geliştirmelerine katkı sağlar.

Okuma Yazmaya Hazırlık

Çocukları öğrenmeye hazırlar ve okul başarısına katkı sağlar. Okuma yazmaya hazırlık süreci, çocukların okul öncesi dönemlerinde olumlu ve etkili bir öğrenme deneyimi yaşamalarını sağlar.

Duygu Atölyesi

Duygu atölyeleri, çocukların duygusal dünyalarını keşfetmelerine ve duygularıyla daha sağlıklı bir şekilde başa çıkmalarına yardımcı olarak, onların genel gelişimlerine olumlu katkıda bulunur.

Anzan Mega Aritmetik

Sayıları ve hayal gücünü araç olarak kullanarak beynin her iki tarafını aktif, dengeli çalıştırmayı hedefleyen beyin geliştirme programıdır. 5-6 yaş grubunun programına talebe bağlı olarak dâhil edilebilir.

Finansal Beceriler Eğitimi

Eğitim çocuklara para yönetimi, tasarruf, harcama alışkanlıkları, bütçeleme ve temel finansal terimler gibi konuları öğretmeyi amaçlar.

"Mutluluğun anahtarı, huzurlu bir zihin ve sevgi dolu kalplerdir."

Keşfet, Oyna, MUTLU OL

Explore, Play, BE HAPPY

Entdecken, Spielen, GLÜCKLİCH SEİN

E Bülten

Güncel bilgiler, görüşler veya promosyonlar almak için bültenimize kaydolun.
Copyright © 2023 EPİKÜRKİDS | Her Hakkı Saklıdır. MİNAJANS
Hemen Ara