Hakkımızda

EPİKÜR KİDS ANAOKULU

Bir çocuğun hayal gücünden daha büyülü bir şey yoktur.

Epikür Kids olarak alanında deneyimli, yeniliğe açık, üreten ve çocuk gelişimine gönül vermiş bir ekiple çalışıyoruz. Eğitim programımızla öğrencilerimizin hem keyifli hem de kaliteli vakit geçirmesini hedefliyoruz.. Epikür’ün ilhamıyla mutlu çocuklar yetiştirmek için özgür bir ortam sağlıyoruz ve her bir çocuğun benzersiz potansiyelini desteklemeye odaklanıyoruz. Öğrencilerimizin okula mutlu bir şekilde gelmelerini ve öğrenme sürecinden keyif almalarını sağlıyoruz.

Çocuklarımızın eğitiminde mutluluk, keyif ve özgürce keşiflerini ön planda tutuyoruz. Oluşturduğumuz ekibimizde psikologlar, dil bilimciler, okul öncesi öğretmenleri ve uzman öğreticilerle çocuklarımızın gelişimini çok yönlü olarak takip ediyoruz. Çocuklarımızın özgüven, benlik saygısı; kaygı, stres ve korkularına doğru şekilde temas ediyor; yaptığımız atölye, etkinlik ve diğer çalışmalarla çocuğun kendini tanımasına ve keşfetmesine yardımcı oluyoruz.

Merak ettiğiniz soruları cevaplamak ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Sizleri ekibimizle tanışmaya ve bu değerli yolculuğa birlikte çıkmaya davet ediyoruz.

Hedeflerimiz

Epikür Kids olarak hedeflerimiz;

  • Öz farkındalığı ve özgüveni yüksek,
  • Eleştirel düşünebilen,
  • Yaratıcılığı yüksek,
  • Paylaşmaktan mutluluk duyan,
  • Farklılıklara saygılı,
  • Özgürce öğrenebilen,
  • Sorunlara çözüm bulabilen,

Yerel ve küresel sorunlara duyarlı ve öğrenmeyi amaç edinen bireyler yetiştirmek en büyük hedeflerimiz arasındadır.

Misyon ve Vizyonumuz

Çocuğunuzu Üretken Birey Olarak Yetiştirelim

Epikür Kids’de özgüveni ve benlik saygısı yüksek, kendini ifade edebilen, kendi sınırları ve başkasının sınırlarını bilen, sorumluluk sahibi, ülkemize ve dünya ülkelerine karşı duyarlı, doğayı ve hayvanları koruyan, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı mutlu bireyler yetiştiriyoruz.

Vizyonumuz

Epikür Kids’in temel amacı gelişim düzeylerine, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun hazırlanan eğitim programıyla çocuklarımızın mutluluklarını, içsel motivasyonlarını, yaratıcılıklarını destekleyen, bilgiyi özgürce keşfederek öğrenen, toprakla doğayla iç içe, velileriyle işbirliği halinde ve onların ebeveynlik becerilerini destekleyen, farklı kültürleri tanıyan ve çok dilli eğitimiyle tercih edilen bir kurum olmaktır.

Misyonumuz

Epikür Kids olarak içimizdeki çocuğun gücünü keşfederek ilerliyoruz. Deneyimli, yenilikleri takip eden, dinamik ekibimizle öğrencilerimizin ev konforunda en verimli zamanlarını geçirmelerini sağlıyoruz. Öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını ön planda tutarak sosyal, duygusal, bilişsel ve dil gelişimlerini destekliyoruz.

NEDEN BİZ

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

"Mutluluğun anahtarı, huzurlu bir zihin ve sevgi dolu kalplerdir."

Keşfet, Oyna, MUTLU OL

Explore, Play, BE HAPPY

Entdecken, Spielen, GLÜCKLİCH SEİN

E Bülten

Güncel bilgiler, görüşler veya promosyonlar almak için bültenimize kaydolun.
Hemen Ara